کولیس، مرجع آنلاین صنعت ایران

کارفرما: نوپا تجارت آسیا

دسته بندی: صنعت

تاریخ: خرداد 1399

ویژگی های منحصر به فرد پروژه:

مجله هوشمند
مارکت پلیس
شبکه اجتماعی تخصصی
مشاهده وبسایت

اگر بخواهیم کولیس رو در چند کلمه تعریف کنیم، میتوانیم آن را مرجع آنلاین صنعت ایران معرفی کرد. شما در کولیس قادر خواهید بود تمامی نیازهای خود را در حوزه صنعت برطرف نمایید. از امکان خرید و فروش محصولات صنعتی و ابزارآلات تا امکان ساخت پروفایل در شبکه تخصصی صنعتگران و معرفی کسب و کار خود. مجله صنعتی کولیسنیز کامل کننده این پروژه چندجانبه میباشد. همه این خدمات در کولیس خلاصه شده.

چالش های اجرای پروژه:

بخش صنعتگران کولیس یکی از بهترین نمونه های پیاده‌سازی شده، شبکه اجتماعی تخصصی در ران استارت آپ میباشد. امکانات فوق‌العاده این بخش را به شما توصیه میکنیم خودتان مشاده نمایید.

ساخت یک مجله درباره دنیای صنعت و تاره‌های صنعت به نوعی که تمامی جوانب استراتژی تولید محتوای این سایت را پوشش دهد و امکان ارسال مطالب در دسته بندی‌های مختلف به همراه امکان تگ کردن محصولات در انتهای مطلب به نحوی که نرخ کلیک کاربر که منجر به خرید شود را افزایش دهد.

از دیگر چالش‌های بزرگ پیش روی این پروژه ورود دیتای 4000 محصول از سایت‌های مشابه خارجی به صورت ترجمه شده و دسته بندی شده به سایت بود که با ساخت و طراحی ربات جستجوگر توسط تیم فنی ران استارت آپ به صورت کاملا منحصر به فرد و خلاقانه به انجام رسید.