نقش اتوماسیون و مکانیزاسیون در کسب و کار شما به چه میزان است؟

امروزه استفاده از تکنولوژی های مختلف در کسب و کار ها به یک الزام برای بقا تبدیل شده. حال شما مخالف تکنولوژی باشید یا با آن رابطه خوبی داشته باشید. در ماهیت این موضوع هیچ تغییری ایجاد نخواهد کرد. بهینه سازی نیروی کاری و صرفه جویی در هزینه ها از کوچکترین مواردی است که مکانیزاسیون و اتوماسیون برای کسب و کار شما به ارمغان خواهد آورد. پس هرچه زودتر در این مسیر قدم بردارید، بقای کسب و کار شما تضمین خواهد شد.

سیستم های CRM یا ارتباط با مشتریان

چقدر با مشتریان خود در ارتباط هستید؟ آیا به این نکته واقف هستید که در هنگامی که مشتریان شما حس میکنند که در کسب و کار شما جایگاه خاصی دارند و تنها نگاه شما به آنها جنبه سودآوری ندارد، وفاداری آنها به شما چندین برابر بیشتر خواهد شد. پیاده سازی سیستم های ارتباط با مشتریان یکی دیگر از خدمات ران استارت آپ میباشد.

سیستم های ERP یا برنامه ریزی منابع

آیا شما از تمام ظرفیت کسب و کار خود در حال استفاده هستید؟ چه میزان از منابع مالی و نیروی کاری شما به صورت روزانه به هدر میرود؟ آیا از تحلیل و آنالیز میزان مصرف منابع خود آگاه هستید؟ این موارد تنها بخش کوچکی از دستاوردهای شما در هنگام پیاده سازی سیستم ERP خواهد بود. تمام منابع کسب و کار شما باید به صورت لحظه ای زیر نظر شما باشد.

اتوماسیون اداری

روند کاری در سیستم کسب و کار شما به چه شکل است؟ آیا همه چیز به صورت دقیق و منظم مستند سازی میشود؟ کسب و کار شما به چه میزان به Paperless شدن نزدیک است؟ اگر چرخه کاری خود را به سمت یکپارچه سازی سوق نداده باشید، از مزایایی زیادی بی بهره مانده اید. یک آنالیز دقیق فقط از یک پایگاه داده جامع حاصل میشود. پس بدون یکپارچه سازی خبری از نظارت و تحلیل دقیق نخواهد بود.

هوشمند سازی خطوط تولید

اگر تولید کننده محصولی هستید باید با راهکار های هوشمند سازی آشنا شوید. زیرا این امر به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تمام اطلاعات کسب و کار خود را از لحظه طراحی تا تولید محصول را جمع آوری کنید و از طریق تجزیه و تحلیل اطلاعات به دست آمده اقدام به بهینه سازی خط تولید خود نمایید. ما برای خطوط تولید مختلف راهکارهای هوشمندانه ای فراهم کرده ایم.

برای اتوماسیون و مکانیزاسیون چه اقداماتی باید انجام دهید؟

اولین قدم در پیاده سازی مکانیزاسیون و اتوماسیون، ترسیم چرخه کاری کل کسب و کار شماست. کارشناسان ران استارت آپ با شبیه سازی و پیاده سازی چرخه کاری شما، میتوانند پیشنهادهای هیجان انگیزی برای بهینه سازی پروسه کاری شما ارائه دهند. تیم تحقیق و بررسی ران استارت آپ با شناخت کاملی که از بهترین نرم افزارهای اتوماسیون و مکانیزاسیون دارند، پس از تحلیل و بررسی چرخه کاری کسب و کار شما پیشنهادات خود را همراه با پیشبینی دقیق به شما اعلام خواهند کرد تا بتوانید به درستی تصمیم گیری کنید

ماموریت ما اجرای اتوماسیون اداری و مکانیزاسیون صنعتی در کسب و کار شماست

با نگاهی به کسب و کار های موفق در سراسر دنیا به این نکته پی خواهید برد که پیاده سازی سیستم های هوشمند نقش به سزایی در مسیر موفقیت آنها داشته است. پس با توجه به این واقعیت جایی تردیدی وجود ندارد که هرچه زودتر در این مسیر قدم بردارید، کسب و کار خود را در مقابل مشکلات پیش بینی نشده بیمه خواهید کرد. تا زمانی که کسب و کار شما به صورت یک سیستم یکپارچه عمل نکند، شما توانایی تجزیه و تحلیل اطلاعات را نخواهید داشت. با قدم برداشتن در یک محیط تاریک ریسک های زیادی خواهید داشت. پس مسیر کسب و کار خود را روشن نمایید.