سئو چیست و راه های بهینه سازی وب سایت شما کدام است؟

با توجه به سرعت تغییرات در علم سئو و بازنگری الگوریتم های سئو و ایجاد پیوند روزافزون سئو با دیگر مباحث فناوری اطلاعات، سئو را می توان به 4 قسمت اصلی تقسیم و تعریف نمود.

ما همواره تلاش کرده ایم دانش خود را در سئو به روز نگهداریم. زیرا یکی از مباحثی میباشد که به صورت مداوم در حال تغییر است. پس اگر اطلاعات به روز در اختیار نداشته باشید. در اولین ها جایی نخواهید داشت. در ادامه به دسته بندی خدمات سئو ران استارت آپ خواهیم پرداخت.

تولید محتوای با کیفیت

هیچ چیز به اندازه محتوای با کیفیت نمی تواند جایگاه شما را در اینترنت و موتورهای جستجو مستحکم نماید ، شما باید به صورت ارگانیک شروع به جایگیری در نتایج جستجو نمایید. رسیدن به این کلید طلایی نیاز به تخصص دارد.

تجزیه و تحلیل اطلاعات

با هر تغییری که در وبسایت خود انجام می دهید باید نتایج آن را تجزیه و تحلیل نمایید. از انتشار محتوا تا تغییرات فنی تمام آنها باید آنالیز شود. این نکته یکی از اصلی ترین نکات بهینه‌سازی سئو میباشد.

مشاوره لینک سازی

یکی از ارکان اصلی در سئو و بهینه‌سازی وب سایت ، آشنایی کامل و تخصصی در لینک سازی های داخلی و خارجی وب سایت شما است. تیم سئو ران استارت آپ بهترین معماری لینک سازی را به شما ارائه می دهد.

بهینه سازی فنی

اگر وب سایت شما از نظر فنی استاندارد های لازم را نداشته باشد، تمام سعی شما در بهبود وضعیت سئو وب سایت تان نتیجه نخواهد داشت. تیم فنی ران استارت آپ به شما کمک می کند از نظر فنی سایت بهینه ای داشته باشید.

دیجیتال مارکتینگ یعنی چه و از چه بخش های تشکلی میشود؟

راه حل استثنایی ران استارت آپ برای اجرای دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار شما.

بعد از سال ها تلاش و تجربه در دنیای فناوری اطلاعات و توسعه چندین وب سایت و کسب و کار نوپا، توانسته ایم به یک راه حل جامع و کامل از خدمات دیجیتال مارکتینگ برای تمامی کسانی که می خواهند کسب و کار آنها در فضای مجازی دیده شود رسیده ایم. طبق رسالت اولیه ران استارت آپ این تجربیات را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

ایمیل مارکتینگ

این ابزار بسیار مهم که در آگهی برند شما نقش به سزایی دارد. تاثیر بسیار زیادی در ایجاد انگیزه در بازگشت مشتری شما دارد. فقط باید دانش استفاده از این ابزار بی نظیر را داشته باشید.

حضور موثر در شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی تاثیر بسزایی در زندگی همه ما داشته است. یکی از این تاثیرات عوض کردن روش خرید کاربران است. اگر برند شما در شبکه های اجتماعی حضوری دقیق و مؤثر نداشته باشدف چیز با ارزشی را از دست داده اید.

تبلیغات بنری و ریپورتاژ

برای آنکه کاربران شما از وجود شما آگاه باشند، باید در فضایی که آنها وجود دارند حضور مستمر و مؤثر داشته باشید. این حضور با شناسایی سایت های مرتبط با فعالیت شما شروع میشود.

توسعه وبسایت و اپلیکیشن

وقتی از تبلیغات در دنیای دیجیتال صحبت میکنیم. شما باید محصول خود را برای این حضور مناسب سازی کنید. اگر قرار است کابران با کلیک بر روی تبلیغ شما، به صفحه درست و کاربردی هدایت نشوند، پس این حضور بی فایده است.

برای شروع سئو و دیجیتال کارکتینگ روی ما حساب کنید.

ما با گردآوری متخصصان این حوزه و با جمع‌آوری دیتای مورد نیاز از ارائه دهنده گان اینگونه از خدمات، توانسته ایم به یک بانک اطلاعاتی کامل و کارا تبدیل شویم. اگر برای بهبود سئوی سایت خود یا شروع کمپین دیجیتال مارکتینگ محصول خود آماده هستید با ما ارتباط بگیرید ما برای شما برنامه های جذابی خواهیم داشت.