ساخت و طراحی انواع وب سایت و اپلیکیشن

با توجه به پیشرفت روزافزون در تکنولوژی های طراحی سایت و اپلیکیشن، داشتن اطلاعات به روز در هنگام انتخاب زبان برنامه نویسی و تکنولوژی های مورد استفاده، اولین قدم برای داشتن یک وب سایت کارآمد است. داشتن یک نگاه بدون تعصب و خالی از هرگونه منفعت طلبی در زمان تصمیم به ساخت و راه اندازی یک سایت با توجه به نیازهای کارفرما اولین ویژگی تیم ران استارت در این زمینه میباشد. ما بر اساس نیازهای شما بهترین پیشنهادها را در جلوی روی شما در هنگام ساخت و طراحی وب سایت خواهیم گذاشت.

انتخاب گسترده از میان بهترین پلتفرم ها

از آنجا که تمام اعضای تیم ساخت و طراحی وب سایت ران استارت آپ به زبان های برنامه نویسی مختلفی مسلط هستند. پس در هنگام نیازسنجی شما از ساخت وب سایت و اپلیکیشن پلتفرم های زیادی در حوزه انتخابی تیم ما قرار دارد.

استاندارد و بهینه سازی وب سایت

اگر وب سایت شما برای موتورهای جستجو از قبیل گوگل و بینگ و... بهینه سازی نشده باشد. شما هرگز به جایگاه مناسبی در نتایج جستجو نخواهید رسید. تعامل هدفمند تیم طراحی سایت و اپلیکیشن ران استارت آپ با تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ به شما وعده یک وب سایت کامل استاندارد را خواهد داد.

انواع وب سایت و اپلیکیشن طبق نیازهای شما

شما میخواهد یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید یا تصمیم دارید یک سایت آگهی داشته باشید. تصمیم گرفته اید برای کسب و کار خود یک سایت معرفی به همراه نمونه کارهایتان داشته باشید یا قصد دارید یک مجله اینترنتی داشته باشید. بر اساس نیازهایتان بهترین پیشنهادها را ما دریافت خواهید کرد.

میزبانی وب سایت و اپلیکیشن

یک میزبان سایت خوب باید چه ویژگی های داشته باشد؟ انتخاب درسته میزبانی سایت برای شما نتایج شگفت آوری به همراه خواهد داشت. سرعت بارگذاری سریع تا امنیت اطلاعات و سیستم پشتیبان گیری بدون نقص همگی ارمغان یک انتخاب درست در میزبانی سایت میباشد.

در هنگام ساخت و طراحی سایت و اپلیکیشن نکات کلیدی خاصی را در نظر میگیرم.

از آنجا که تیم طراحی سایت و اپلیکیشن ران استارت آپ، ترکیبی از افراد متخصص در زبان های مختلف برنامه نویسی هستند. ما مجهز به کلید جادویی چند سرویسی هستیم. با توجه به این تخصص ها در سال های اخیر توانسته ایم سایت ها و اپلیکیشن های ترکیبی از چند زبان برنامه نویسی طراحی و تولید کنیم. این امر سبب شده تمام سایت ها و اپ های طراحی شده به این روش از سرعت بی نظیر در زمان بارگذاری و پاسخ دهی به کاربر را داشته باشند. این روش از طراحی سایت را مدیون چند تخصصی بودن اعضای تیم ران استارت آپ هستیم.

نکات طلایی در طراحی وب سایت و اپلیکیشن را جمع آوری کرده ایم.

با تجربه بیش از 10 ساله در ساخت و طراحی انواع وب سایت و اپلیکیشین توانسته ایم یک اطمینان خاطر کامل را برای تمام مشتریان خود فراهم نماییم. ما برای شما فقط یک وب سایت طراحی نمیکنیم. بلکه نسبت به نیازهای کسب و کار شما شروع به خلق یک پروژه بی نظیر خواهیم کرد. لازم به ذکر است که تمامی نیازهای شما برای داشتن یک وب سایت یا اپلیکیشن را در ران استارت آپ برآورده خواهیم کرد. این ویژگی به شما کمک میکند بجای ارتباط با چندین شرکت و شخص تمام نیازهای خود را در مجموعه ران استارت آپ برطرف نمایید.