اجاره چی، اجاره هرچی

کارفرما: نوپا تجارت آسیا

دسته بندی: انتشار آگهی

تاریخ: خرداد 1396

ویژگی های بارز پروژه:

اجرای پروژه به صورت Service Base
سرعت لود بسیار بالا
توسعه پذیری آسان
مشاهده وبسایت

طراحی و ساخت وب سایت و اپلیکیشن برای انتشار آگهی اجاره لوازم و خدمات با نام تجاری اجاره چی قطعا یکی از پر چالش‌ترین و جذاب ترین پروژه های انجام شده در ران استارت آپ میباشد. امکان ثبت اگهی با فشردن 3 کلیک در وبسایت و اپلیکیشن یکی از ویژگی های بارز این پروژه میباشد.

در ساخت و طراحی اپلیکیشن اجاره چی نیز مانند وب سایت آن تمام تلاش خود را به خرج داده ایم تا کاربری بسیار آسان را در استفاده از آن لحاظ نمایم. این اپلیکیشن با سرعت بسیار مناسب به صورت لحظه ای آگهی را ثبت کرده و بعد از راستی آزمایی آگهی را به نمایش در می آورد.

امکان ثبت دقیق آدرس با استفاده از سرویس نقشه و مکان یاب و ارائه انواع خدمات بستر پرداخت به صورت آنلاین و کیف پول مجازی یا درون برنامه ای از دیگر امکانات دیگر این اپلیکیشن میباشد ، همکنون نسخه اندرویدی این برنامه از طریق کافه بازار و گوگل استور قابل دانلود میباشد.

چالش های اجرای پروژه:

ایجاد فیلد های سفارشی سازی شده در پلتفرم

در وب سایت ها و اپلیکیشن های مشابه ، آگهی منتشر شده در اکثر مواقع برای خرید یا فروش کالا هستند و شما نیاز به فیلد های اختصاصی مانند: پیش پرداخت و مدت اجاره و …… ندارید ، اما ما در ران استارت آپ با بررسی سناریو های مختلف توانستیم یک تجربه کاربری منعطف و زیبا را در اختیار کاربر قراردهیم تا با کمترین کلیک ممکن بتواند آگهی خود را ثبت نماید.

پیاده‌سازی سیستم احراز هویتی هوشمند و راستی آزمایی آگهی ثبت شده از طریق ارسال رمز یکبار مصرف برای کاربر ، نهایت تجربه کاربری آسان را به ارمغان می آورد. امکان ویژه سازی آگهی به روش های مختلف از دیگر امکانات این پلتفرم میباشد.