مشاوره کسب و کار چه تاثیری در روند ساخت و رشد کسب و کار شما خواهد داشت؟

حتما در نقطه شروع کسب و کار خود بارها دچار تردید از انتخاب های خود شده اید. آیا شما با کسب و کار انتخابی خود درآمیخته شده اید؟ آیا تمام اصول اولیه را برای یک انتخاب درست رعایت کرده اید؟ این ها همه سوالات بنیادی در شروع یک کسب و کار میباشد. اگر این مرحله از کسب و کار خود را پشت سر گذاشته اید و در مرحله رشد کسب و کار خود هستید، سوالات دیگری ذهن شما را درگیر خود کرده است. این گونه از سوالات لازمه قدم های بعدی شما در رشد کسب و کار شماست. پس با دیدی باز به این سوالات پاسخ دهید.

مشاوره قبل از شروع کسب و کار

مشاوره های تیم ما در این مرحله شامل پاسخ به سوالات بنیادی در مورد کسب و کار انتخاب شده شماست. ما در ران استارت آپ برای مشاوره کسب و کار در این مرحله راهکارهای هیجان انگیزی داریم.

مشاوره کسب و کار در حال رشد

چقدر از مسیر طی شده در کسب و کار خود راضی هستید؟ اگر به عقب بازمیگشتین راه دیگری را برای رشد کسب و کار خود انتخاب میکردین؟ اگر جواب شما به این سؤال مثبت است، پس با سنجه های مشخصی که ما گردآوری کرده ایم از مسیر رشد کسب و کار خود مطمئن شوید

مشاوره کسب و کار در مرحله فرانشیز

اگر کسب و کار شما مرحله رشد خود را به درستی سپری کرده باشد و در مرحله تبدیل شدن به یک بیزنس چند وجهی تمام عیار میباشد. استفاده از دانش تیم ما در ترسیم شیوه فرانشیز و اعطای نمایندگی حتما به سود کسب و کار شما خواهد بود

مشاوره کسب و کار در مرحله ناکامی

اگر به هر دلیل کسب و کار شما در مسیر موفقیت قرار نگرفته و شما آن را به عنوان یک شکست تلقی میکنید. اصلا جای هیچ نگرانی وجود ندارد. شکست در مسیر کسب و کار قسمتی از موفقیت آن میباشد. تبدیل یک شکست به راه حل های جایگزین نبوغ میخواهد.

ما برای تمام مراحل کسب و کار شما یک بسته پیشنهادی ارائه خواهیم داد.

با تجربه ای که از موفقیت ها و ناکامی ها در کسب و کار های مختلف به دست آورده ایم. توانسته ایم یک اندوخته ارزشمند از این شکست ها و موفقیت ها به دست آوریم. این اندوخته چیزی نیست جز رسیدن به مرحله ای که بدون تعصب و با نگاهی چند وجهی شما را با حقایق کسب و کار خود رو به رو خواهیم کرد. این امر به شما یاری خواهد کرد که تصمیمات درست در ادامه مسیر خود اتخاذ کنید. شاید رها کردن و یا تغییر شکل یک کسب و کار نکته ای باشد که شما از فکر کردن به آن ترس داشته باشید. ولی ما صادقانه شما را با حقایق کسب و کارتان آشنا خواهیم کرد.

در هر مرحله ای از کسب و کار خود قرار داشته باشید ما برای شما برنامه موثری داریم

همیشه اشخاصی که از بیرون به کسب و کار شما نگاه میکنند دیدی متفاوت به کسب و کار شما خواهند داشت. این دید اگر به صورت واقعی و خارج از غرض ورزی باشد مسلما به بهبود وضعیت کسب و کار شما منجر خواهد شد. ما با دیدی شفاف و واضح به کسب و کار شما، میتوانیم از کسب و کار شما نمایی متفاوت ارائه دهیم.