اطلاعات پروژه

مرجع و فروشگاه آنلاین لوازم صنعتی

طراحی و ساخت یک مرجع و فروشگاه آنلاین برای فروش لوازم و تجهیزات صنعتی، داشتن یک مجله کامل در مورد دنیای صنعت و تازه‌های صنعتی یکی از الزامات این پروژه میباشد. امکان فیلتر لحظه ای محصولات و ورود دیتای بیش از 4000 محصول از سایت‌های مشابه خارجی به همراه ترجمه هوشمند اطلاعات.

مشتری : کولیس
تاریخ پروژه 12 خرداد 1398

چالش های پیش روی پروژه

ساخت یک مجله درباره دنیای صنعت و تاره‌های صنعت به نوعی که تمامی جوانب استراتژی تولید محتوای این سایت را پوشش دهد و امکان ارسال مطالب در دسته بندی‌های مختلف به همراه امکان تگ کردن محصولات در انتهای مطلب به نحوی که نرخ کلیک کاربر که منجر به خرید شود را افزایش دهد.

از دیگر چالش‌های بزرگ پیش روی این پروژه ورود دیتای 4000 محصول از سایت‌های مشابه خارجی به صورت ترجمه شده و دسته بندی شده به سایت بود که با ساخت و طراحی ربات جستجوگر توسط تیم فنی ران استارت آپ به صورت کاملا منحصر به فرد و خلاقانه به انجام رسید.

نتیجه پروژه

  با شناخت و بررسی‌های انجام شده بر روی بازار تجهیزات و لوازم صنعتی توسط تیم بازاریابی و تولید محتوای ران استارت آپ، همزمان با رونمایی پروژه، شبکه‌های اجتماعی پروژه نیز به صورت کاملا مهندسی شده و پالایش شده همزمان با موعد تحویل پروژه، به کارفرما تحویل گردید.

وضعیت استاندارد پروژه

مانند دیگر پروژه‌های ران استارت آپ، رعایت اصول برنامه نویسی و بهینه‌سازی در زمان ساخت پروژه، این امکان را فراهم آورد که در زمان کوتاه 2 ماه بعد از لانچ پروژه بتواند در چندین کلمات کلیدی رتبه خوبی در جستجوها به دست‌آورد.

  با عقد قرار داد 1 ساله سئو و بهینه‌سازی بین کارفرما و مجموعه ران استارت آپ، این پروژه در حال حاضر در بین چندین سایت معتبر صنعتی ایران جای گرفته و با استراتژی در نظر گرفته شده برای رشد پروژه مطمئن هستیم در سال آینده این پروژه در صدر سایت‌های مشابه قرار خواهد گرفت.

15% کلمات کلیدی
35% بهینه سازی
40% سئو
بررسی مشتری

از زبان مشتریان

Case-Studies-Single-Tesimonial-Image