دفتر کار مجازی ، یه دفتر کار در جیب شما !

با سرویس دفتر کار مجازی ران استارت آپ ، یک دفتر کار کامل با تمام تجهیزات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شماست ، هر آنچه که از یک دفتر کار کامل توقع دارید به راحتی چند کلیک در اختیار شماست.
Home-5-Banner-Main-Image
برخی از امکانات دفتر کار مجازی

دفتر کار مجازی ران استارت آپ ، پاسخگوی تمام نیاز های شما

Search-Engine-Optimization-Icon

استفاده از بهترین سیستم مدیریت تماس های تلفنی در ساخت و طراحی دفتر کار مجازی ران استارت آپ ، برای شما یک ارتباط هوشمند و با کیفیت را به ارمغان خواهد آورد.

Speed-Optmization-Data-Analysis-Icon

یک دفتر کار مجازی باید همه امکانات را برای شما ارائه دهد . سیستم مدیریت و ارتباط با مشتریان یکی از ابزارهای کامل و قدرتمند برای تعامل بهتر با مشتریان تان میباشد.

Social-Media -Marketing-Icon

با استفاده از تکنولوژی پردازش و ذخیره سازی ابری در ساخت دفتر کار مجازی ران استارت آپ ، شما همواره به دفتر کار مجازی خود دسترسی دائم خواهید داشت.

Conversion-Rate-Optimization-Icon

با استفاده از سرویس دفتر کار مجازی ران استارت آپ در نسخه حرفه ای ، معروف ترین و محبوب ترین سیستم حسابداری حال حاضر کشور به صورت پردازش ابری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

Pay-Per-Click-Management-Icon

با سرویس دفتر کار مجازی ران استارت آپ در ورژن حرفه ای آن یک کامپیوتر پر قدرت با اتصال همیشگی به اینترنت در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، کافی است از طرق مختلف به آن متصل شوید.

Online-Marketing-Management-Icon

با وجود سیستم منشی تلفنی دیجیتال در سرویس دفتر کار مجازی ران استارت آپ ، ارتباط شما با مشتریان تان همیشه و در همه وقت متصل خواهد بود ، هیچ ارتباطی را از دست نخواهید داد.

Home-5-SEO-Experts-Image

هر جا که راحت هستید ، دفتر کار شما همان جاست.

وقتی شما در آغاز راه اندازی یک کسب و کار هستید ، باید به دقت حواستان به مدیریت هزینه ها باشد.با استفاده از دفتر کار مجازی در اویل شروع به کار خود ، صرفه جویی چشمگیری در هزینه های خود خواهید داشت ، چون به هزینه های سنگین دفتر کار واقف هستید.

یه مدیریت هوشمندانه در صرفه جویی در هزینه ها

تهیه دفتر کار مجازی فقط با 3 کلیک
ثبت نام ، توافقنامه ، تحویل

برخی از پروژه های ساخته شده در ران استارت آپ

مجله ران استارت آپ

در مجله ران استارت آپ با هم با در اطلاع جدیدترین اخبار حوزه استارت آپی قرار خواهیم گرفت. با مطالعه موردی استارت آپ های گوناگون با چالش ها ، ناکامی ها و موفقیت های آنها آشنا خواهیم شد و به بحث و تبادل نظر میپردازیم.