به روش علمی و مهندسی شده مدیریتی بهینه از شبکه های اجتماعی داشته باشید.

هر محتوا و یا تغییری که در شبکه های اجتماعی منتشر می نمایید باید بازخورد آن را تحلیل کنید.

با محتوای با کیفیت کاربران خود را همیشه در کنار خود داشته باشید.

پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی ران استارت آپ ابزاری هوشمند!!

از آنجا که امروزه همگی به تاثیر شبکه های اجتماعی در بازاریابی ، نظرسنجی و برندینگ در کسب و کار های مختلف واقف هستیم ، برای رفع این نیاز شما نیز راهکاری بسیار هوشمندانه ارائه کرده ایم . با مناسب ترین هزینه بهترین بازخورد را تجربه خواهید کرد.

از تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو وب سایت خود مطلع هستید ؟

بسیار خرسند هستیم که با تلاش و همکاری تیم تحقیق و توسعه و تیم توسعه شبکه های اجتماعی ران استارت آپ به دستاوردی بی نظیر دست پیدا کرده ایم . با تحقیق بر روی چندین مطالعه موردی توانسته ایم بهترین راهکار مدیریت شبکه های اجتماعی مناسب با الگوریتم های سئو را بیابیم.

پکیج کامل مدیریت شبکه های اجتماعی
پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی ران استارت آپ ، ابزاری قدرتمند برای مدیریت تمام شبکه های اجتماعی شما ، شما باید در همه شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید ، تا تاثیر گذار باشید.
از مشاوره شبکه های اجتماعی ما استفاده کنید

برای گرفتن مشاوره درباره نحوه مدیریت شبکه های اجتماعی از طریق پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی ران استارت آپ با ما تماس بگیرید ، تا با خدمات ما بیشتر آشنا شوید . اشتراک تجربیات از مهمترین اصول کاری در ران استارت آپ است ، فراموش نکنید.

  تولید محتوای با کیفیت

  با گذشت نزدیک به 12 سال تجربه از حضور مستمر در دنیای فناوری اطلاعات ، با اطمینان این نکته را به شما یادآوری می کنیم که ، هیچ چیز بهتر از محتوای با کیفیت نمی تواند به رشد و محبوبیت کسب و کار شما کمک کند . با توجه به این اصل تیم تولید محتوای ران استارت آپ همواره تلاش نموده تا با تحلیل دقیق بازخورد مطالب منتشر شده در کسب و کار های مختلف ، اطلاعات دقیقی از سلیقه مخاطبان برای کسب و کار های مختلف جمع آوری نماید.

  مهندسی شبکه های اجتماعی

  با گستردگی شبکه های اجتماعی و طیف عظیم امکاناتی که هر کدام از آنها در اختیار مخاطب قرار می دهد ، شناخت درست از تمامی شبکه های اجتماعی نیازمند مطالعه دقیق درباره ی هر کدام و یادگیری استفاده از توان تجاری هر کدام از آنها برای استفاده در کسب و کار های مختلف است ، به اختصار علم “مهندسی شبکه های اجتماعی”. در تیم مدیریت شبکه های اجتماعی ران استارت آپ توانسته ایم به تجربه خوبی در این علم روز پیدا کنیم که با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

  آنالیز و تحلیل بازخورد

  هرچقدر که شما برای حضور در شبکه های اجتماعی زمان صرف کنید و شروع به تولید محتوا برای هرکدام از آنها نمایید ، بدون آنالیز و تجزیه و تحلیل مسیر حرکت شما و بازخورد های دریافتی از مخاطبان خود نمیتوانید به درستی مسیر طی شده ایمان داشته باشید . تیم مدیریت شبکه های اجتماعی ران استارت آپ با استفاده از ابزارهای دقیق و بومی سازی شده در تجزیه و تحلیل رفتار کاربران با محتوا و محصول شما گزارش دقیقی از عملکرد شما ارائه خواهد کرد.

  مجموعه ای از خدمات برای مدیریت شبکه های اجتماعی

  تلاش کرده ایم تا با یکپارچه کردن خدمات در پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی ، پاسخی به نیاز های موجود برای داشتن شبکه های اجتماعی مفید و پویا را به شما عزیزان عرضه نماییم . اینکه شبکه های اجتماعی کسب و کار شما در چه وضعیتی قرار دارد و چگونه باید در مسیر رشد و بهینه سازی مداوم قرار بگیرد ، از جمله نکاتی هستند که  تماما در پلتفرم ران استارت آپ لحاظ شده است.

  به صورت اختصار به نحوه عملکرد و کارایی پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی ران استارت آپ خواهیم پرداخت ، و به شما نشان خواهیم داد که با یک مدیریت هوشمند بر شبکه های اجتماعی کسب و کار خود چگونه با صرف کمترین هزینه بهترین بازخورد را خواهید گرفت.

  بسته های مدیریت شبکه های اجتماعی

  با توجه به نیاز هر کسب و کار تلاش کرده ایم تا بسته ای متفاوت ارائه دهیم . با وجود این سه بسته مدیریتی برای شبکه های اجتماعی شما به راحتی می توانید با توجه به نیاز خود ، بسته مناسب را برای مدیریت شبکه های اجتماعی خود استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این سرویس ها به صورت ماهیانه ارائه میگردد ، تا در صورت نیاز شما قادر به تغییر آنها باشید.

  پلن تکامل

  ماهانه

  مناسب برای کسب و کارهای رشد یافته و با ترافیک بالا

  • مدیریت پنج شبکه اجتماعی
  • سیستم هوشمند کامنت
  • سیستم هوشمند فالو
  • سیستم ارسال پیام به مخاطب
  • استفاده از سرورهای داخل ایران
  با ما تماس بگیرید

  پلن رشد

  ماهانه

  مناسب برای کسب و کارهای در حال رشد و متوسط از نظر فعالیت

  • مدیریت سه شبکه اجتماعی
  • سیستم هوشمند کامنت
  • سیستم هوشمند فالو
  • سیستم ارسال پیام به مخاطب
  • استفاده از سرورهای داخل ایران
  با ما تماس بگیرید

  پلن آغاز

  ماهانه

  مناسب برای کسب و کار هایی که به تازه شروع به کار کرده اند.

  • مدیریت یک شبکه اجتماعی
  • سیستم هوشمند کامنت
  • سیستم هوشمند فالو
  • سیستم ارسال پیام به مخاطب
  • استفاده از سرورهای داخل ایران
  با ما تماس بگیرید

  مجله ران استارت آپ

  در مجله ران استارت آپ با هم با در اطلاع جدیدترین اخبار حوزه استارت آپی قرار خواهیم گرفت. با مطالعه موردی استارت آپ های گوناگون با چالش ها ، ناکامی ها و موفقیت های آنها آشنا خواهیم شد و به بحث و تبادل نظر میپردازیم.