سئو چیست و راه های بهینه سازی وب سایت شما چگونه است؟

با توجه به سرعت تغییرات در علم سئو و بازنگری الگوریتم های سئو و ایجاد پیوند روزافزون سئو با دیگر مباحث فناوری اطلاعات ، سئو را می توان به 4 قسمت اصلی تقسیم و تعریف نمود.

SEO-Performance-Icon

محتوای خلاقانه

حتما با جمله معروف " محتوا پادشاه است " آشنا هستید.
Best-Solutions-Icon

تجزیه و تحلیل اطلاعات

تجزیه و تحلیل اطلاعات دریافتی مهم ترین راز سئو است.
Speed-Optimization-Icon

چرخه بهینه سازی

انجام سئو وب سایت باید به صورت یک چرخه مداوم باشد.
Network-Protection-Icon

پیاده سازی استراتژی

سئو یک وبسایت بدون استراتژی فقط انجام کارهای بیهوده است.

بهینه سازی و سئو وب سایت شامل چه مواردی میشود؟

به صورت اختصار می توان سئو وب سایت را در 6 دسته بندی تقسیم و توصیف کرد.
اگر شما تمام این 6 مورد را به دستی انجام دهید ، حتما سئو سایت شما عملکرد درستی خواهد داشت.

محتوای با کیفیت

هیچ چیز به اندازه محتوای با کیفیت نمی تواند جایگاه شما را در اینترنت و موتورهای جستجو مستحکم نماید ، شما باید به صوزت ارگانیک شروع به جاگیری در نتایج جستجو نمایید.

تجزیه و تحلیل اطلاعات

با هر تغییری که در وبسایت خود انجام می دهید باید نتایج آن تغییر را تجزیه و تحلیل نمایید تا مسیر حرکت خود را بررسی نمایید ، از انتشار محتوا تا تغییرات فنی تمام آنها باید آنالیز شود.

جستجو و بررسی رقبا

شما باید بدانید که قرار است با چه کسی رقابت کنید ، باید تمام نقاط ضعف و قوت رقیب را شناسایی کنید تا بتوانید با شناخت دقیق از آنها استراتژی مسیر خود را مشخص نمایید.

لینک سازی داخلی

چقدر به اصول لینک سازی داخلی وب سایت آشنایی دارید ؟ این امکان برای وب سایت شما مانند شمشیر دو لبه عمل خواهد کرد ، مراقب باشید از این امکان به درستی و علم کامل استفاده نمایید.

لینک سازی خارجی

حتما تا به حال با کلمه بک لینک آشنایی دارید ، آیا از تاثیرات مفید و مخرب آن هم آشنایی دارید ؟ استفاده از لینک سازی خارجی نیاز به دانش تحصصی سئو دارد ، پس حتما با علم کافی از آن استفاده نمایید.

انتخاب کلمات کلیدی

هیچ چیز به اندازه انتخاب هوشمندانه کلمات کلیدی نمی تواند در جایگیری درست در نتایج جستجو به شما کمک کند ، اما اگر این کار درست انجام نشود ، مسیر سختی برای اصلاح آن در پیش خواهید داشت.

راه حل استثنایی ران استارت آپ برای سئو وب سایت شما !!

بعد از سال ها تلاش و تجربه در دنیای فناوری اطلاعات و توسعه چندین وب سایت و کسب و کارهای نوپا ، توانسته ایم به یک راه حل جامع و کامل از خدمات سئو برای تمامی کسانی که می خواهند کسب و کار آنها در فضای مجازی دیده شود رسیده ایم . طبق رسالت اولیه ران استارت آپ با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 • مشاوره بک لینک
 • خدمات SEM
 • آنالیز تجربه کاربری
 • بهینه سازی فنی
 • آنالیز و تحلیل دیتا
 • توسعه محتوا
Home-1-Solution-Image
Home-1-Expert-Image

مشارکت با ارائه دهندگان سرویس های تبلیغات فضای مجازی

از آنجا که در علم سئو شما نیاز دارید با دیگر فعالان حوزه تبلیغات و لینک سازی خارجی ارتباط مناسب و تنگاتنگی داشته باشید ، به صورتی که از امکانات و خدمات هر کدام از آنها اطلاعات دقیق داشته باشید تا با انتخاب درست آنها در مسیر سئو درست گام بردارید ، ران استارت آپ توانسته این ارتباط منسجم را شکل دهد.

همکاری دوستانه و اخلاق مدار با اکثر شرکت های ارائه دهنده تبلیغات کلیکی ، نیتیو ، بک لینک ، رپورتاژ ، بنری و… توانسته برای ران استارت آپ یک شبکه کامل از زنجیره سئو را به ارمغان آورد.

چقدر از عملکرد و کنترل سئو سایت خود در اطلاع هستید؟

.برای ارزیابی رایگان وضیعت سئو وب سایت خود ، آدرس آن را به همراه ایمیل خود وارد نمایید

  ران استارت آپ چگونه در سئو وب سایت
  به شما کمک و مشاوره خواهد داد؟

  تیم سئو و بهینه سازی وب سایت ران استارت آپ با داشتن تجربه و تخصص لازم در امر مشاوره سئو به شما در دسته بندی های زیر کمک خواهد کرد تا در نتایج جستجو حضور مقتدری داشته باشید . تمام هدف ما در تیم سئو ران استارت آپ انتقال دانش و تجربیات خود در حوزه سئو به شما دوستان عزیز است.

  Search-Engine-Optimization-Icon

  بدون داشتن تجربه کافی و ابزار های خاص شما قادر به شناسایی و انتخاب درست کلمات کلیدی برای وب سایت خود نخواهید بود . ما در ران استارت آپ به شما لیست دقیق از کلمات کلیدی مناسب با کسب و کارتان را ارائه خواهیم کرد.

  Web-Analytics-Icon

  اگر وب سایت شما از نظر فنی استاندارد های لازم را نداشته باشد ، تمام سعی شما در بهبود وضعیت سئو وب سایت تان نتیجه نخواهد داشت . تیم فنی ران استارت آپ به شما کمک می کند از نظر فنی سایت بهینه ای داشته باشید.

  Content-Marketing-Icon

  با داشتن ابزار های خاص و تجربه کافی در شناسایی رقبای هر کسب و کاری ، به شما تحلیل کاملی از رقبا ارائه خواهیم نمود ، گزارشی که تمام نقاط ضعف و قوت آنها را به صورت نمودار نشان خواهد داد.

  Digital-Marketing-Icon

  یکی از ارکان اصلی در سئو و بهینه سازی وب سایت ، آشنایی کامل و تخصصی در لینک سازی های داخلی و خارجی وب سایت شما است . تیم سئو ران استارت آپ بهترین معماری لینک سازی را به شما ارائه می دهد.

  Data-Analysis-Icon

  ما با تیم تولید محتوای کارآزموده خود در ران استارت آپ به شما برای تولید محتوای بهینه و سازگار با موتورهای جستجو کمک خواهیم کرد تا محتوای استاندارد و با کیفیت در وب سایت خود منتشر کنید.

  Powerful-Adwords-Icon

  حضور در وب سایت ها و اپلیکیشن های به صورت تبلیغ در فضای مجازی ، تکمیل کننده ی سئو و بهینه سازی وب سایت شما میباشد . در ران استارت آپ شبکه کاملی از تبلیغات در فضای مجازی را در اختیار داریم.

  با ما در مورد کمپین سئو بعدی خود صحبت کنید

  نمونه پروژه های ما