تا به حال به فکر ساخت
فروشگاه اینترنتی بوده اید؟

اگر تا به حال به فکر گسترش کسب و کار خود بوده اید و تا به امروز فروشگاه آنلاین برای کسب و کار خود راه اندازی نکرده اید ، پس هیچ کار مفیدی انجام نداده اید. مشتریان خود را به سراسر ایران گسترش دهید.

فروشگاه آنلاین

با داشتن فروشگاه آنلاین برای کسب و کار شما ، شب و روز یا تعطیلی معنایی ندارید . 24 ساعته فروشگاه شما باز است ، فقط محصولات خود را بفروشید.

فروشگاه اینترنتی

با هر وسیله ی الکترونیکی شما در دسترس مشتریان خود خواهید بود ، لب تاپ ، موبایل ، تبلت یا کامپیوتر خانگی فرقی نمیکند ، فروشگاه اینترنتی شما برای همگان در دسترس است.

پلتفرم فروشگاه آنلاین

پرداخت آنلاین یا حضوری ، پرداخت از طریق کارت بانکی یا با کارت خوان ، پلتفرم فروشگاه آنلاین ران استارت آپ به مشتریان شما همه روش های پرداخت را ارائه می دهد.

چرا باید فروشگاه اینترنتی داشته باشیم؟

4 نکته که شما را برای داشتن فروشگاه اینترنتی متقاعد میکند.

اگر تا به حال به دلایل مختلف از داشتن فروشگاه اینترنتی سرباز زده اید ، با مطالعه این 4 نکته متوجه خواهید شد که تا امروز چه فرصت های را از دست داده اید. اما هنوز دیر نیست!!

فروشگاه 24 ساعته

فروشگاه آنلاین شما در تمام ساعات شبانه روز در دسترس مشتریان شما قرار خواهد داشت ، اصلا مهم نیست شما در کجای دنیا قرار دارید ، فقط با موبایل خود آمار فروش رو ببینید.

تنوع نامحدود اجناس

دیگر به فکر کمبود فضای فروشگاه خود نباشید ، با داشتن فروشگاه آنلاین تا آنجا که می توانید محصولات متنوع برای فروش به مشتریان خود ارائه دهید.

به گستردگی یک کشور

 ثبت سفارش محصول شما از دورترین نقاط ایران انجام شده است ؟ با قابلیت اتصال پلتفرم فروشگاه آنلاین ران استارت به خدمات لجستیکی به راحتی محصول ارسال خواهد شد.

نیروی انسانی بهینه

با قابلیت مارکت پلیس فروشگاه آنلاین ساز ران استارت آپ ، شما به کمترین نیروی انسانی نیاز خواهید داشت . با ارائه پنل به تامین کنندگان آنها محصولات خود را در فروشگاه شما قرار خواهند داد.

چرا فروشگاه آنلاین ران استارت آپ؟

استفاده از به روزترین متد در ساخت
و بومی سازی فروشگاه آنلاین

با تجربه 10 ساله در ساخت و راه اندازی فروشگاه آنلاین در حوزه های مختلف ، خرسندیم که اعلام کنیم ، یکی بهترین پلتفرم های فروشگاه آنلاین موجود را ساخته و پرداخته کرده ایم.

تحویل آنی سرویس

از آنجا که سرویس های ران استارت آپ بر روی بستر پردازش ابری قرار دارد ، در سریع ترین حالت ممکن شما قادر خواهید بود ، فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی نمایید ، فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

قابلیت Maket Place

با امکان مارکت پلیس که در پلتفرم فروشگاه ساز ران استارت آپ فراهم شده است ، شما به راحتی می توانید با قرار دادن پنل در اختیار تامین کنندگان خود ، به آنها دسترسی اضافه کردن محصول واگذار نمایید.

پشتیبانی فنی کامل

با تیم پشتیبانی کارآزموده ران استارت آپ نگران هیچ چیز در اداره و نگهداری فروشگاه اینترنتی خود نباشید ، هر سوال و یا راهنمایی که نیاز داشته باشید ما در اسرع وقت به شما کمک خواهیم کرد.

Home-7-Web-Marketing-Image

خدمات خاص و منحصر به فرد

یک فروشگاه آنلاین برای تمام محصولات شما

از آنجا که محصولات در صنف های مختلف گوناگون است و مشتری باید قادر به خرید هر محصولی به صورت آنلاین باشد ، فروشگاه آنلاین ران استارت آپ به شما اجازه فروش هر محصولی را میدهد.

Home-7-Search-Engine-Optimization-Image
به روزرسانی دائم

با انتشار آپدیت برای بهبود عملکرد همیشه یک فروشگاه آنلاین به روز و مدرن خواهید داشت.

Home-7-Link-Building-Service-Image
دوست صمیمی گوگل

با رعایت استاندارد برنامه نویسی و الگوریتم های گوگل یک فروشگاه بهینه سازی شده با گوگل خواهید داشت.

Home-7-Real-Time-Analytics-Image
پردازش ابری

با پردازش ابری ، یک فروشگاه آنلاین با سرعت بسیار مناسب خواهید داشت.

Home-7-Content-Marketing-Image
آنالیز دقیق

با سیستم آنالیز هوشمند ، اطلاعات دقیق از کسب و کار آنلاین خود خواهید داشت.

بدون نیاز به تخصص می توانید فروشگاه آنلاین داشته باشید.

تمام تلاش ما در تیم فنی و توسعه ران استارت آپ ، ساخت و بومی سازی پلتفرمی بوده است که تمامی صاحبان مشاغل بدون داشتن تخصص خاصی در علوم کامپیوتر بتوانند به راحتی یک فروشگاه آنلاین داشته باشند.

با شناخت چندین ساله از بازار سنتی مشاغل گوناگون ، توانستیم یک پلتفرم بی نقص و تمام عیار ارائه دهیم که تمامی نیاز های شما را برآورده نماید ، ساده کردن کلیه امور جاری یک فروشگاه اینترنتی بر بستر یکپارچه خدمات ران استارت آپ ، مهمترین دستاورد تیم توسعه دهنده ما بوده است.

تحویل فروشگاه اینترنتی شما در سریع ترین حالت ممکن

از آنجا کلیه خدمات ران استارت آپ به صورت سرویس های ابری ارائه میشود ، برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود تنها کافی است از طریق فرم زیر یا تماس تلفنی با ما تماس بگیرید

    برخی از پروژه های ساخته شده در ران استارت آپ

    مجله ران استارت آپ

    در مجله ران استارت آپ با هم در جریان آخرین اخبار از دنیای فناوری اطلاعات و استارت آپ ها قرار خواهیم گرفت و به در مطالعات موردی داستان موفقیت و شکست استارت آپ ها بررسی خواهیم کرد.

    شما نیز می توانید داستان موفقیت یا عدم موفقیت تجربه استارت آپی خود را در مجله ران استارت آپ با دیگران به اشتراک بگذارید و با بقیه اعضای ران استارت آپ به بحث و گفتگو بپردازید.