اطلاعات پروژه

فروشگاه آنلاین طب تولید

طراحی و ساخت یک فروشگاه آنلاین طبق آخرین متد طراحی و دیزاین 2019 ، این فروشگاه میباست قابلیت فروش انواع تجهیزات پزشکی و درمانی را طبق دسته بندی های و موارد مصرف هر محصول را داشته باشد . از دیگر امکانات خواسته شده : امکان فیلتر لحطه ای محصولات و ارائه تخفیف به خریداران طبق مبلغ سبد خرید و تعداد سفارش یک محصول .

مشتری : طب تولید
تاریخ پروژه 1 اسفند 1397
چالش های پیش رو

امکان جستجوی لحظه ای محصولات

در پیاده سازی این پروژه نکته مهم و حائز اهمیت ، امکان جستجوی محصولات بدون دوباره سازی صفحات ، یکی از چالش های مهم این پروژه به حساب می آید . انتخاب محصول بر اساس کارایی های مختلف و تنوع محصول در مدل ها و استفاده های گوناگون از الزامات ساخت این پروژه محسوب میشد.

ساخت یک مجله تخصصی پزشکی در کنار فروشگاه محصولات پزشکی و درمانی نیز از دیگر چالش های این پروژه بود . مجله ای طراحی کردیم که ضمن انتشار مطالب پزشکی در دسته بندی های مختلف ، این امکان را در اختیار ادمین سایت قرار می دهد که ، در هر مطلب محصولات مرتبط را بتواند به انتهای مطلب اضافه نماید تا کاربر بعد از مشاهده و مطالعه مطلب بتواند از بین محصولات پیشنهادی اقدام به خرید نماید.

نتیجه پروژه

در انتهای زمان تعیین شده پروژه، توانستیم یک پروژه طبق تمام خواسته‌های کارفرما ارائه نماییم تا ساخت یکی از جدیدترین فروشگاه‌های آنلاین در کارنامه ران استارت آپ ثبت شود.

وضعیت استاندارد سازی پروژه

همانند دیگر پروژه‌های ران استارت آپ، رعایت استاندارد کد نویسی و طراحی از اولویت‌های مهم هر پروژه ای محسوب میشود. در این پروژه نیز استانداردهای مقدماتی و الزام آور به درستی و به صورت کامل رعایت شد.

در هنگام تحویل پروژه بر اساس استانداردهای مورد نیاز بهینه‌سازی قبل از لانچ پروژه تمامی موارد سئو و بهینه‌سازی رعایت شد و پروژه بهینه‌سازی و سئو مداوم به مدت 2 سال با کارفرما منعقد گردید تا این پروژه مسیر پیشرفت خود را به درستی و طبق استانداردهای روز دنیا طی نماید.

35% کلمات کلیدی
55% بهینه سازی
40% سئو
بررسی مشتری

از زبان مشتریان

Case-Studies-Single-Tesimonial-Image