اطلاعات پروژه

ساخت فروشگاه آنلاین دکوراسیون

طراحی و ساخت یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دکوراسیون و ساختمانی با امکانات خاص از قبیل : امکان فروش محصولات طبق وزن ، متراژ و ارقام غیر رند ، امکان جستجوی محصولات طبق فیلتر های مختلف و نمایش لحظه ای نتایج ، امکان ثبت پروفایل برای فعالان این حوزه .

مشتری : خونه شو
تاریخ پروژه : 14 مرداد 1397
چالش های پیش روی پروژه

فروش اجناس غیر رند و فیلتر لحظه ای

با پیاده سازی یک شاهکار برنامه نویسی تیم توسعه دهنده ران استارت آپ موفق به طراحی ماژول هوشمندی گردید که به کاربران اجازه میدهد که به اندازه دلخواه از مقدار محصول سفارش دهد و قیمت محصول به صورت لود لحظه ای بدون دوباره سازی صفحه به کاربر نمایش داده خواهد شد.

طراحی و پیاده سازی یک سرچ پیشرفته که تمامی فیلتر های ویژگی محصول را در بر میگیرد و بدون دوباره سازی صفحه و فشردن دکمه ای فیلتر های فعال را به نمایش درمی آورد ، این جستجوی پیشرفته به صورت کاملا Ajax کارکرده و نتایج جستجو را به صورت آنی تولید میکند.

مقایسه نتیجه های به دست آمده

آمار به دست آمده از تغییرات در سئوی داخلی این پروژه ، به این نتیجه رسیدیم که پروژه با وجود 14000 محصول ، باید تمرکز خود را بر استاندارد سازی محتوای خود قرار دهد.

نتیاج بهینه سازی

با بهینه سازی های انجام شده در پلتفرم خونه شو ، توانستیم از نظر سئو داخلی این فروشگاه اینترنتی خاص را در صدر بسیاری از کلمات جستجو قرار بگیرد ، این بهینه سازی های صرفا به صورت استاندارد سازی کد ها و استفاده درست از محتوا به همراه لینک سازی داخلی انجام شده است و هنوز از هیچ بهینه سازی سئو خارجی استفاده نشده.

در گام بعدی استفاده از تکنیک های external seo یا سئوی خارجی استفاده خواهد شد که بنا به تصمیمات استراتژیک این استارت آپ در زمان مناسب همراه با رونمایی از برخی امکانات جدید این پروژه به فاز اجرایی منتقل خواهد شد

18% کلمات کلیدی
60% بهینه سازی
50% سئو
بررسی مشتری

از زبان مشتریان

Case-Studies-Single-Tesimonial-Image