اطلاعات پروژه

ساخت پلتفرم انتشار آگهی

طراحی و ساخت وب سایت و اپلیکیشن برای انتشار آگهی اجاره لوازم و خدمات با نام تجاری اجاره چی قطعا یکی از پر چالش ترین و جذاب ترین پروژه های انجام شده در ران استارت آپ میباشد. امکان ثبت اگهی با فشردن 3 کلیک در وبسایت و اپلیکیشن یکی از ویژگی های بارز این پروژه میباشد.

مشتری : اجاره چی
تاریخ پروژه 10 اردیبهشت 1396
چالش های پیش روی پروژه

ایجاد فیلد های سفارشی سازی شده در پلتفرم

در وب سایت ها و اپلیکیشن های مشابه ، آگهی منتشر شده در اکثر مواقع برای خرید یا فروش کالا هستند و شما نیاز به فیلد های اختصاصی مانند: پیش پرداخت و مدت اجاره و ….. ندارید ، اما ما در ران استارت آپ با بررسی سناریو های مختلف توانستیم یک تجربه کاربری منعطف و زیبا را در احتیار کاربر قراردهیم تا با کمترین کلیک ممکن بتواند آگهی خود را ثبت نماید.

پیاده سازی سیستم احراز هویتی هوشمند و راستی آزمایی آگهی ثبت شده از طریق ارسال رمز یکبار مصرف برای کاربر ، نهایت تجربه کاربری آسان را به ارمغان می آورد. امکان ویژه سازی آگهی به روش های مختلف از دیگر امکانات این پلتفرم میباشد.

نتیجه پروژه

طراحی و ساخت وب سایت و اپلیکیشن اجاره چی در مدت 7 ماه کار مداوم یکی از پرچالش ترین پروژه های انجام شده در ران استارت آپ تا به امروز بوده که به صورت کامل و منحصر به فرد انجام شد.

اپلیکیشن اجاره چی

در ساخت و طراحی اپلیکیشن اجاره چی نیز مانند وب سایت آن تمام تلاش خود را به خرج داده ایم تا کاربری بسیار آسان را در استفاده از آن لحاظ نمایم . این اپلیکیشن با سرعت بسیار مناسب به صورت لحظه ای آگهی را ثبت کرده و بعد از راستی آزمایی آگهی را به نمایش در می آورد.

امکان ثبت دقیق آدرس با استفاده از سرویس نقشه و مکان یاب و ارائه انواع خدمات بستر پرداخت به صورت آنلاین و کیف پول مجازی یا درون برنامه ای از دیگر امکانات دیگر این اپلیکیشن میباشد ، همکنون نسخه اندرویدی این برنامه از طریق کافه بازار و گوگل استور قابل دانلود میباشد.

بررسی مشتری

از زبان مشتریان

Case-Studies-Single-Tesimonial-Image